V sobotu jsme v našem areálu v Bedřichovské přivítali tým Roudnice, která se drží v horních patrech tabulky. Zápas byl po celý první poločas vyrovnaný . Jediná šance první půle se odehrál a již v 5. minutě a byla 1000%. Bohužel jsme ji nedokázali zužitkovat. Do šaten se tedy šlo za bezbrankového stavu. Druhou půli jsme začali zvětšenou aktivitou, ale bohužel to byl soupeř, který potrestal naší chybu a dostal se do vedení. 0 : 1. Hned z protiútoku trefil Dvořák pěknou střelou z poza vápna „jen“ břevno. V posledních patnácti minutách zápasu jsem ve snaze o vyrovnání sáhli ke změně v rozestavení. Jenže, než jsme začali změnu praktikovat inkasovali jsme podruhé 0 : 2. Tlak, který jsme v závěrečných minutách vyvinuli a branka Rowa už bohužel stačila jen na zmírnění porážky. 1 : 2. Zvítězil šťastnější tým a nám nezbývá, než roudnickým pogratulovat.

FK Meteor Praha VIII – VOŠ a SOŠ Roudnice n/L1 : 2(0 : 0)
Branky: 90. Row – 53. Kliment, 79. Zezula

Sestava:
Čtvrtečka- Veselý(85. Row), Štola, Kincl, Hojsák – Pfaf(63. Oswald), Dvořák, Kaneshev, Nykl(72. Negru), Hladký(63. Vlček) – Zemánek(85. Cerman).

autor: Pavel Žáček- trenér