Do utkání s Březovou jsme vstoupili dobře. Dostávali jsme se do zakončení, ale bohužel bez brankového efektu. Změna ve skóre přišla ve 33. minutě kdy se po rohovém kopu Dvořáka trefil Kostka. 1 : 0. Soupeř po inkasované brance zvýšil aktivitu a hru vyrovnal. Do konce prvního poločasu už ale žádná branka nepadla. Výkon, který jsme předvedli v druhém poločase nejde nazvat z naší strany jinak než ostudou. Přestala nám fungovat vše a hosté toho dokázali využít. Nejprve v 58. minutě vyrovnal Peterka. Za další čtyři minuty se už soupeř po brance Kýčka dostal do vedení. 1 : 2. Ani druhá branka v naší síti nás neprobudila. V 69. minutě totiž přidal třetí branku hostů Veselý. 1 : 3. A to nebylo všechno. I když jsme se snažili o vstřelení kontaktní branky, byl to opět soupeř kdo na rozdíl od nás svoji příležitost proměnil. Tentokrát se trefil v samotném závěru Body. 1 : 4. Hráči Březové si tak po zásluze odvezli plný bodový zisk.

FK Meteor Praha VIII – FK Olympie Březová 1 : 4(1 : 0)

Branky: 33. Kostka – 58. Peterka, 62. Kýček, 69. Veselý, 90. Body

Rozhodčí: J. Beneš – T. Švagr, D. Zoufalý