Naši domácí neporazitelnost se v neděli pokusilo přerušit mužstvo Stodůlek, které loni sestoupilo z A třídy. Od začátku se hrálo ve vysokém tempu i slušné fotbalové kvalitě. Nám se z úvodního tlaku skórovat nepodařilo. Naopak, soupeř na konci úvodní desetiminutovky potrestal naši chybu a šel po brance Teslíka do vedení. 0 : 1. I v dalších minutách jsme byli aktivnější, ale vyrovnat se nám podařilo Bessonovem až těsně před koncem prvního poločasu. 1 : 1. Do druhé půle jsme vstoupili ještě více nabuzeni než tomu bylo v úvodu zápasu. Soupeř byl pod velkým tlakem, z kterého jsme se opět dostali do vedení. V 51. Kousal a 57. minutě Budinov nám zajistili už dvoubrankový náskok. 3 : 1. To však netrvalo dlouho. V 60. minutě soupeř využil naší nesoustředěnosti a Kloudou dostal svůj tým znovu do zápasu. 3 : 2. Do konce zápasu zbývala půlhodina, po kterou jsme ale museli o udržení výsledku bojovat. Vítězstvím jsme si upevnili naše postavení v tabulce a udrželi dosavadní domácí neporazitelnost.

 

FK Meteor Praha VIII – TJ Sokol Stodůlky 3 : 2(1 : 1)                     Branky: 43. Bessonov, 51. Kousal, 57. Budinov – 9. Teslík, 60. Klouda

Rozhodčí: J. Novák – J. Chrudimský, M. Vojnovič

ŽK: 2 – 0

Diváci: 40

 

Sestava: O. Kalhous – V. Ficek(90. Chalupecký), Bessonov, Valenta – Budinov, Jahoda, Penc, Illiashenko(46. Machovský) – Bodnár(80. Dvořák), Kousal.

 

Autor: Petr Seidel – trenér