Od prvních minut utkání naši hráči dominovali. Domácí si udělali problém podceněním našeho týmu dle situace v tabulce a od začátku zápasu tahali za kratší konec. Kluci dokázali nejenom fotbalově, běžecky ale hlavně nasazením domácí hráče jednoznačně přehrát. První poločas kluci měli 3 velké příležitosti vstřelit branku, ujali se jen 2. První Henrych po centru Marka a poté svým důrazem Pešek. Obě branky byly zasloužené a domácí neměli střelu na branku. Druhý poločas začali domácí tlakem, který ale končil před vápnem Meteoru a naopak do otevřené obrany jsme měli ještě 2 obrovské šance vsítit další uklidňující branku my. První vítězství s čistým kontem pro Kotlína a celé mužstvo. Jen tak dále. Nyní nás čeká derby s týmem s Admiry již tuto neděli od 10 hodin. Doražte.

 Plzeň Petřín vs Meteor – 0:2 ( Henrych, Pešek)

 Sestava: Kotlín – Job, Charvát, Štola, Henrych ( Candra 65 ) – Staroščák, Krejčí, Marek ( Kratochvíl 65), Pešek ( Holinka 70) Hrubý ( Haluza 80) Schwan. 

 Autor: Petr Mikolanda – trenér