Nedělní utkání jsme odehráli na hřišti týmu SK Petřín Plzeň. Do zápasu jsme vstoupili s jasným cílem, naplno bodovat. Vstup do zápasu nám vyšel skvěle. Soupeře jsme dokázali dostat pod tlak. Chytrou kombinační hrou jsme si dokázali vytvořit řadu nadějných šancí. Jednu z nich se nám také podařilo proměnit ve vedoucí branku. V 15. minutě totiž domácího brankáře překonal chytrým lobem Kolesničenko. 0 : 1. Do konce prvního poločasu se skóre už nezměnilo. Vstup do druhého dějství se nám příliš nevydařil. Naopak hra soupeře se zvedla . Domácí si dokázali vytvořit řadu šancí, kterým ale naše defenzíva v čele s brankářem dlouho odolávala. Nicméně jednu ze svých příležitostí domácí v 77. minutě přece jen dokázali využít. 1 : 1. Naštěstí pro nás jsme dokázali velice rychle odpovědět. Naši vítěznou branku vstřelil v 81. minutě zpoza vápna Bigolet. 1 : 2. Domácím jsme už vyrovnat nedovolili a připsali si tak další tři body do tabulky.

SK Petřín Plzeň – FK Meteor Praha VIII 1 : 2(0 : 1)

Branky: 77. Dvořák – 15. Kolesničenko, 81. Bigolet

Sestava:

Brůžek – Benedikt, Eger, Mucha(81. Růžička) – Sýkora(60. Busek), Nepraš, Hájek, Votava (60. Hottek), Joska – Kolesničenko (73. Francouz), Holinka (81. Bigolet). Trenér T. Rada.

Autor: Jonáš Drbal – asistent trenéra