Druhý zápas za sebou jsme nastoupili doma a vyhlídkou na „povinné“ tři body. Soupeř nás ale zaskočil brankou hned v první minutě, takže jsme museli ukázat vnitřní sílu, že nás to neovlivní. V průběhu první čtvrt hodiny se nám na rozdíl od předešlých zápasů dařilo šance ukončit gólem, což nás přivedlo k vedení tři jedna a snad i k jistému uspokojení. Soupeř nás záhy potrestal kontaktní brankou a do konce poločasu se hrálo už bez branek. O přestávce jsme si ujasnili, co chceme hrát ve druhé půli a protože jsme se drželi stanovené taktiky a stálo při nás i střelecké štěstí, góly do soupeřovy sítě přibývaly. Skóre se zastavilo na lichotivých 7 : 2, když jsme povedené střelecké představení zakončili proměněnou penaltou. Zasloužené tři body za střeleckou efektivitu tak zůstaly na Meteoru.

FK Meteor Praha VIII – SC Olympia Radotín B 7 : 2(3 : 2)

Branky: 6.Kousal, 12.Jiřík, 14., 57. a 67.Derkach, 59.Jahoda, 83. p.k.Kalhous – 1. a 22.Behenský

Rozhodčí: J. Kutiš – D. Sabuka, V. Poustka

ŽK: 0 – 1

Diváci: 21

Sestava: Kalhous – Ficek(60. Chalupecký), Bessonov, Jiřík, Valenta(68.Chlupáč) – Lukavec (68. Illiashenko), Jahoda, Derkach, Machovský(60. Belkhir) – Bodnár(68. Ondruš), Kousal.

Autor: Petr Seidel – trenér