Ve čtrnáctém kole jsme hráli v České Lípě, který se nacházel na prvním místě naší soutěže. Bohužel se opakuje stejný scénář v kabině si něco řekneme k utkání, jak chceme hrát, ale hned ve 4.min. naše obrana udělala chybu domácí se dostávají do vedení 1:0 zásluhou Šimona. Za dalších pět minut zase nedůrazem našich hráčů se domácí dostávají do dvoubrankového vedení 9.min. 2:0 Bulejko. Po této brance jsme udělali změny na hřišti a začali jsme více držet míč na svých kopačkách, ale naše šance končili většinou před pokutovým územím. A tak domácí nám v 31.min. ukázali, jak se dávají branky zásluhou Halbicha se domácí dostali do vedení 3:0. Našemu mužstvu se podařilo po zákroku na S.Kordiaka, kterého v pokutovým území fauloval domácí hráč ve 42.min snížit na 3:1 D. Krůta z PK. A za další dvě minuty si domácí Dvořák srazil centr z levé strany do vlastní branky 3:2. Tak nakonec se šlo do kabin za přijatelného výsledku 3:2 pro domácí. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit, že chceme co nejdříve srovnat skóre utkání, ale 62. min. po nedůrazu u naší pravé strany lajny, kde domácí dva hráči přešli přes naše tři hráče a dostali centrem míč do pokutového území dává svojí druhou branku v utkání Šimon 4:2. Po této brance naši trenéři udělali několik změn na hrací ploše, ale nepodařilo se nám dát kontaktní branku která by ještě utkání zdramatizovala a v 81.min. svojí třetí branku v utkání dává Šimon 5:2. Do konce utkání se již nic nestalo tak prohráváme 5:2. V posledním podzimním kole hrajeme v neděli doma s mužstvem FC Chomutov.

FK Arsenal Česká Lípa – FK Meteor Praha VIII 5:2 (3:2)

Branky: 4., 62. a 81. Šimon, 9. Bulejko, 31. Halbich – 42. p.k. Krůta, 44. vlastní

Rozhodčí: T. Doubek – J. Flade, L. Šimeček

DS: M. Prislupský