Hosté přijeli v kvalitní sestavě, připraveni na vše a jejich předešlé výsledky byly zajímavé. Naši hráči ale k zápasu přistoupili zodpovědně, vyvarovali se předešlých chyb v Chrudimi a byli velice aktivní. Již v prvním poločase se hrál otevřený, hezký a na šance hojný zápas. Hra byla rychlá a takticky vyzrálá. Hosté měli větší držení míče, ale o to méně šancí vstřelit branku. Kdyby po prvním poločase bylo skóre zápasu 5 : 3 tak nikdo nemohl nic říci. Naši hráči zachytávali přihrávky soupeře a chodili do otevřené obrany. Jen Hrubý šel 3x sám na brankáře, ale bohužel nedal. Hosté měli takové šance dvě a skočili stejně jako ty domácí. Tak se na to nemohl dívat Krejčí, který odražený míč z prvního doteku vystřelil a dal branku z 45 metrů! Druhý poločas hosté převzali míč ještě více pod svá křídla, ale žádná šance z toho pro ně nebyla. Naopak Meteor měl další možnosti ke vstřelení branky, ale ujala se až krásná akce se zakončením Schwana a jeho levá noha. Skvělý zápas z obou stran. Velká gratulace našim hráčům a to i v obraně, která dokázala udělat další zápas s nulou vzadu.

FK Meteor Praha – FC Viktoria Plzeň 2 : 0(1 : 0)

Branky: 32. Krejčí, 55. Schwan

 Sestava:

Kotlín – Candra, Charvát, Štola, Henrych – Staroščák, Marek(68. Kratochvíl), Krejčí – Schwan(75. Bouček), Hrubý(55. Holinka ), Pešek(68. Veselý).

Autor: Petr Mikolanda – trenér