Poslední zápas před zimní přestávkou byl od začátku přehlídkou našich neproměněných šancí, což nás v závěru mohlo stát body a třeba i druhé místo v tabulce po podzimu. Sice jsme po první desetiminutovce vedli 0 : 1, to bylo ale stran produktivity našeho mužstva do poločasu vše. Co jsme dokázali zahodit je až k nevíře. O přestávce jsme si zopakovali taktiku pro druhý poločas, na výsledku se to ale příliš neprojevilo. Když jsme ale po více než hodině hry zvýšili na 0 : 2, zdálo se být rozhodnuto. Hra se po této brance přelévala bez větších šancí na obě strany. Leč v 88. minutě po proměněné penaltě domácích bylo zbytečně zaděláno na drama, které umocnily další dvě standardky soupeře. 1 : 2. Naštěstí jsme si po vydařené akci před koncem zápasu pojistili třetím gólem vítězství. 1 : 3. Po podzimu nám tak patří druhé místo v tabulce.

FC Zličín B – FK Meteor Praha VIII 1 : 3(0 : 1)                              Branky: 88. p.k. Karták – 9. a 66. Budinov, 89. Penc

Rozhodčí: T. Burda – M. Jarina, D. Štursa

ŽK: 1 – 2

Diváci: 70

Sestava: Hradil – Iliev(78. Chalupecký), Bessonov, Jiřík, Chlupáč(51. Valenta) – Lukavec (78. Ficek), Jahoda, Němec, Machovský(51. Penc) – Budinov(85. Ondruš), Kousal.

 

Autor: Petr Seidel – trenér