přehled a výsledky přípravných zápasů – zima 2023
kategorie kolo datum den čas utkání
               
U18   .8.1. ne 10.00 Meteor 12 : 0 Kostelec n/L
U12       13.00 Meteor 15 : 0 Cidlina
               
               
U19   .14.1. so 10.00 Meteor 1 : 2 Slavia dor.
U18       12.00 Meteor 3 : 1 Písek
U17       13.45 Meteor 3 : 3 Písek
U16         Příbram 6 : 2 Meteor
               
    .15.1. ne 10.00      
U14       12.00 Meteor 3 : 2 Ďáblice
               
muži   .21.1. so 10.00 Motorlet 2 : 0 Meteor
U19       12.00 Meteor 4 : 0 V. Plzeň
U17       14.00 Meteor 6 : 3 V. Plzeň
U15       16.00 Meteor 0 : 3 Ústí n/L
U16       10.00 P. Plzeň 1 : 0 Meteor
               
U13   .22.1. ne 10.00 Meteor 7 : 2 Admira
U13       12.00 Meteor 1 : 5 Kunice
        14.00 Meteor U18 8 : 4 B muži
               
muži   .28.1. so 10.00 Meteor  2 : 1 Spoje
U19       12.00 Meteor  1 : 1 Cidlina
U17       14.00 Meteor  9 : 0 Cidlina
 U14        13.15  Braník  3 : 2  Meteor
U8   .29.1. ne 10.00 Meteor   Admira
U18       10.00 Písek  1 : 1 Meteor
U16       12.00 Písek  3 : 1 Meteor
               
               
U15   .3.2. 10.00 Meteor   Bohemka
U14   .3.2. 10.00 Bohemka   Meteor
               
muži   .4.2. so 10.00 Meteor   Litoměřice
U19       12.00 Meteor   Klecany
U17       14.00 Meteor   V. Žižkov
U18       9.00 Bohemka   Meteor
U16       11.00 Bohemka   Meteor
               
U8   5.2. ne 10.00 Meteor   Bášť
               
muži   .11.2. so 10.00 Meteor   Velké Hamry
U19       12.00 Meteor   Teplice
U17       14.00 Meteor   Teplice
B muži       16.00 Meteor   Sázava
U18   .12.2. ne 10.00 Meteor 1 Domažlice
U16       12.00 Meteor 1 Domažlice
U14       14.00 Meteor   Vyšehrad
U15       15.45 Meteor   Vyšehrad
               
B muži   .18.2. so 14.00 Meteor   Lužec
A muži       10.30 Hořovice   Meteor
               
U18   .19.2. ne 10.00 Meteor   Tempo
U14       12.00 Meteor   Povltavská
U15       13.45 Meteor   Povltavská
U13 a U12       16.00 Meteor   Hlučín
               
muži   .25.2. so 10.00 Meteor   Kolovraty
U19       12.00 Meteor   Rokycany
U17       14.00 Meteor   Rokycany
B muži       16.00 Meteor   U. Čelákovice
U18       10.00 Příbram   Meteor
U16       12.00 Příbram   Meteor
               
muži   .26.2.   10.00 Měšice   Hovorčovice
U14       14.00 Meteor   Příbram
U15       15.45 Meteor   Příbram
               
    .4.3. so        
               
               
               
    .5.3. ne        
U15       12.00 Náchod   Meteor
U14       14.00 Náchod   Meteor