Sobota 21.1.2023

- U16 – Petřín Plzeň – Meteor 1 : 0

Dnes jsme sehráli další PU na půdě Petřín Plzeň,hrálo se na těžkém terénu,které rozhodla jedna špatná rozehrávka v závěru utkání. Soupeř byl agresivnější a hrál jednoduchý fotbal,my chtěli tvořit,ale bez většího úspěchu. Sestava: Horváth(45. Marandici), Tupý, Tarka, Saska, Bigolet, Mazdra(45. Pitra), Smutný, Slavíček, Zanusso, Krejzar, Fanta. Pavel Job – trenér

- U19 – Meteor – V. Plzeň(U17) 4 : 0 Branky: Daněk, Marek, Schwan, Pešek

Zápas na těžkém terénu, který byl připraven na maximum. Od začátku zápasu naši hráči pojali zápas mnohem odpovědněji nežli minulý a bylo znát tempo, odpovědnost v taktice a zarputilost.
Jednoznačná kvalita byla na týmu soupeře, ale hráči předváděli výkon který jsem chtěli. Pohyb, zakončení, hra na minimum doteků, odpovědnost za taktiku. To vše bylo skvělé. První branka byla rychlá akce středem hřiště. Další branky hráči přidali po změně stran a to hlavně díky pressingu! 3 branky a další nevyužité. To se líbilo i rodičům kteří dorazili i v takto nevlídném počasí. Hráčům velká gratulace po výkonu, ale mistrovské zápasy jsou ještě daleko. Ceníme si také defenzivní práce jelikož 0 na kontě soupeře je výtečná.
Sestava: Kotlín – Hendrych, Štola, Charvát, Candra, Skokan, Marek, Bouček, Schwan, Daněk, Holina, Pešek, Veselý, Klíma. Petr Mikolanda – trenér

- U15 – Meteor – Ústí n/L 0 : 3

S velmi těžký terénem se popasoval daleko lépe náš dnešní, výborný soupeř, který zaslouženě vyhrál. Po hře rukou brankáře mimo pokutové území a faulu na Davida by dohrával o devíti, ale to nemění nic na tom, že se lépe pohyboval a kontroval míč. Nejsem zklamaný z výsledků, ale z toho, že krom dvou hráčů (Karas, Soběslav) nejsem spokojen s intenzitou a důrazem v soubojích. Naši hráči nevyhledávají souboje a jsou v nich opakovaně nedůrazní. Opět jsme měli velké šance, ale opakovaně v nich selháváme.
Vít Caudr – trenér

sobota 14.1. 2023

- U19 Meteor – Slavia Praha U17 1 : 2(0 : 1) Branka: Holinka

Zápas dvou rozdílných poločasů. První půle byla z naší strany velice špatná a ukázala přesně to, jak bychom hrát neměli. Hráči byli sice po náročném soustředění, ale na to se neohlížíme. Naše hra neměla parametry soutěžních utkání! Pomalá reakce, pohyb bez energie, jednoduché a rychlé ztráty míče, žádný entuziazmus ani nápaditost. To vše bylo k vidění od nás v prvním poločase. Hosté naopak drželi míč a s lepším pohybem a technikou nechali naše hráče jen běhat.

Druhý poločas byl z naší strany už s více aktivními náběhy, agresivitou a dodržováním taktiky mnohem lepší. Bohužel jsme se nevyvarovali chyb, po kterých se hosté dostávali do brankových příležitostí. Po poločase který jsme prohráli 0 : 1 se nám v tom druhém podařilo skóre srovnat. Nakonec se z vítězství 1 : 2 radoval soupeř.

Sestava: Kotlín – Daněk, Štola, Candra, Klíma, Iliev, Marek, Veselý, Schwan, Pešek, Kratochvíl.

Hokejové střídání dále: Čtvrtečka, Job, Skokan, Hendrych, Holinka.

Petr Mikolanda – trenér