Do zápasu proti domácímu Táborsku jsme vkročili lépe. Ve 21. minutě jsme zahrávali první standardní situaci a hned z toho bylo naše vedení. Domácí Kotrč si totiž při ní k naší radosti vstřelil vlastní branku. 0 : 1. Neuplynula ani minuta a vedli jsme už o dvě branky. Šťastným střelcem byl marek. 0 : 2. I když nás v dalších minutách několikrát podržel brankář Kotlin, domácí se přece jen dočkali. Ve 24. minutě se po rohovém kopu trefil Šplíchal. 1 : 2. Domácí byli nebezpečnější, ale díky velkému odhodláni našich hráčů a trefě Peška hned v úvodu druhého poločasu se nám podařilo znovu odskočit na rozdíl dvou branek. 1 : 3. Domácí na tento stav i když měli místy velkou převahu dokázali brankově reagovat až v 90. minutě Voriazidisem. 2 : 3. Víc jsme jim už nedovolili a mohli se tak radovat z plného bodového zisku.

FC Táborsko – FK Meteor Praha VIII 2 : 3(1 : 2)                 Branky: 24. Šplíchal, 90. Voriazidis – 21. Kotrč(vlastní), 22. Marek, 46. Pešek

Sestava: Kotlín- Candra, Štola, Charvát, Hendrych – Staroščák, Krejčí(25. Bouček), Schwan(25. Daněk),  Marek(68. Skokan), Kratochvíl(45. Pešek), Holinka(72. Klíma).

Autor článku: Petr Mikolanda – trenér