V sobotním nevlídném dopoledni jsme zavítali k dalšímu mistr. utkání na Julisku kde má své sídlo Dukla. V podzimním duelu jsme doma našeho dnešního soupeře, zřejmě po našem nejlepším výkonu podzimu porazili 3 : 1. Bylo jasné, že jestli chceme uspět i tentokrát ,budeme se muset tomuto výkonu hodně přiblížit. Bohužel jsme do zápasu vstoupili neorganizovaně, nesoustředěně a u některých hráčů s neochotou podřídit se týmu. To mělo za následek jasnou kontrolu míče a prostoru pro našeho soupeře .Prvních 10 minut jsme přežili dvě šance Dukly. Až potom jsme dokázali malinko kontrovat a vyrovnávat hru. Bohužel tak jak to bývá ve 22. min. jsme po zmatcích v naší obraně vyrobili chybu a soupeř nás krásnou střelou potrestal. Zbytek poločasu se za mírné převahy Dukly odvíjel v poklidu, až do 44. min. kdy jsme opět vyrobili hrubku a šly do kabin s dvoubrankovým mankem.

Do druhé půle jsme změnili rozestavení, udělali pár změn, přidali na důrazu a úspěch se dostavil v herním pojetí. Obraz na hřišti se vyrovnal, začali jsme si více věřit ve hře jeden na jednoho a byli jsme více na míči, než v první půlce. Dukla nás, ale do šancí nepouštěla a náskok si pohlídala. Tentokrát zůstávají všechny body na Julisce.

 

FK DUKLA PRAHA – FK METEOR PRAHA VIII 2 : 0 (2 : 0)

Branky: 22. Blokeš, 44. Kožený

 

Sestava:

Petřík – Veselý, Iliev, Kincl, Job(46. Nykl) – Oswald, Dvořák, Kaneshev(61. Cerman), Negru(72. Vlček) – Haluza(46. Bulvynskyi) – Makailov.

Autor, trenér – Žáček Pavel