Ve čtvrtém jarním kole jsme na našem hřišti v Libni přivítali tým SK Slaný, který se nachází stejně jako naše mužstvo ve spodní části tabulky. Od první minuty zápasu jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou. První branky jsme se dočkali ve 13. minutě kdy nás svým prvním gólem dostal do vedení Zoubek. 1 : 0. O dvě minuty později se tentýž hráč trefil podruhé. 2 : 0. Ze zápasu se stala jednostranná záležitost. Během závěrečné patnáctiminutovky prvního poločasu totiž postupně přidali další tři branky Kordiak, Král a Krůta. Do kabin tak mužstva odcházela za velmi příjemného výsledku 5 : 0 pro naše barvy. Do druhého poločasu šli naši s úkolem pokračovat v aktivitě, kterou předváděli v prvních čtyřiceti pěti minutách, nepouštět soupeře do blízkosti naší branky a naopak nějaký gól přidat. Náskok z prvního poločasu jako by ale naše hráče uspal. Výsledkem jejich matného výkonu byla branka v naší síti, kterou nám v 64. minutě vstřelil Mareš. 5 : 1. Za nás se ještě podruhé v utkání v 66. minutě trefil Kordiak a uzavřel tak skóre zápasu na 6 : 1. Spokojeni můžeme být po dosavadních třech remízách s předvedenou hrou v prvním poločase, výsledkem a ziskem veledůležitých tří bodů. Příští utkání sehrajeme naše mužstvo v sobotu od 16:00 v Chebu.

FK Meteor Praha VIII – SK Slaný 6 : 1(5 : 0)

Branky: 13. Zoubek, 15. Zoubek, 31. Kordiak, 35. Král, 38. Krůta, 66. Kordiak – 64. Mareš

Rozhodčí: A. Jiříček – V. Haleš, M. Koutník

DS: P. Petřík

ŽK: 2 – 5

Diváci: 115

 

Sestava:

Toma – Chalupník, Kostka, Matys, Slavata – Zoubek(61.Kousal), Sůra(72. Derkach), Krůta, Dvořák, Král(61. Němec) – Kordiak(72. Lízálek). Trenér: J. Fíček

Autor: Tomáš Burminov, vedoucí mužstva