ČLMŽ

Domácí neporazitelnost se nás drží

Po velmi nevydařené první třetině, která byla plná chyb a spícího pohybu jsme soupeři umožnily být pánem na hřišti. Ve druhé třetině po úpravách v rozestavení jsme začali dominovat, ale i tady bylo opět velké množství šancí, které my neproměňujeme s chladnou hlavou. Někteří kluci si musí uvědomit, že příští rok hrají bez hokejového střídání a jejich přístup v zápasech znamená to jestli další zápas nastoupí a nebo budou na lavičce. Třetí třetina byla herně v náš prospěch i z důvodu, že na hřišti byli převážně kluci, kteří to opravdu chtějí hrát a vědí že se musí makat.

 FK Meteor Praha VIII – Viktoria Plzeň 16 : 7(5 : 5)

Branky: 3 Hanzal, 2 Press, Manukjan, Kachel, Střelka, 1 Snášel, Petřík, Schuchmann, Suchý, De Valdes – 3 Serhliienko 2 Lavička, Bečka.

 Sestava: Veniger – Plch, Press, Petřík, Hanzal, Muška, Manukjan, Kachel, Střelka, Snášel, Schuchmann, Suchý, Marcoň, De Valdes, Drbohlav, Haider

 Pražský přebor MŽ

Vyhrané derby

Bohužel i přes přesvědčivý výsledek jsme nedokázali hrát naší kombinační hru a to jsme hráli na UMT. Kluci byli zbytečně nervózní a nedokázali si dát přihrávku a soupeře jsme udolali silou. Ale abych nebyl jen negativní pár gólů padlo právě po krásné kombinaci a přehledu na hřišti. Jen škoda, že to nebylo celý zápas. 

 SK Ďáblice – FK Meteor Praha VIII 2 : 11(1 : 4)

Branky: Borovanský, Špaček – 3 Manukjan, 2 Braun, Mandula, Hanzal, 1 Juhaňák, Baranek.

 Sestava: Veniger, Plch, Zdvihal, Braun, Hanzal, Muška, Manukjan, Mandula, Baranek, Juhaňák, Marcoň, Melka.

 

Autor: Petr Veniger, trenér