Velmi dobrý konkurenceschopný výkon jsme předvedli na hřišti leadera soutěže z Českých Budějovic. Prvním poločas jsme měli dvě velmi zajímavé situace, ale naši hráči bohužel v dobrých pozicích nezakončili. A na druhé straně jsme soupeři darovali branku, když jsme nepohlídali standardku ze strany. Ve druhém  poločase bylo patrné že nám odcházely síly a nebyli jsme tak aktivní směrem dopředu. Domácí měli převahu a o vítězství rozhodli 15 minut před koncem. Následně jsme se opět dostali do dvou nadějných pozic, ale vždy jsme nedokázali zakončit, stejně jako v prvním poločase. I přes prohru můžeme naše mužstvo pochválit, vedoucí mužstvo potvrdilo svou kvalitu, ale drželi jsme se velmi dobře, nebyla to hra na jednu branku, to nás těší. Je škoda, že jsme měli nějaké absence, které nám znemožnili nastoupit v nejsilnějším složení. Musíme nadále vytrvat v tréninkovém nasazení. Rozdíl v možnostech tréninku a v práci s mužstvem mezi námi a Budějovicemi je nesmírný. Akademie mají veškerý pro hráče a trenéry. Konkurovat jim je téměř nemožné.

 Dynamo České Budějovice – FK Meteor Praha VIII 3 : 0(1 : 0)

Branky: 5. Sivok, 63. Pavlík, 79. Dejmal

 Sestava: Churáček- Kříž, Mestek, Boháč, Varga – Cerman(63′ Matějíček),Tvrdek(63′ Mathauser), Zídek, Vlašánek(50′ Idovu), Slanina(60′ Baleja) – Kalfiřt.

Autor: Vít Caudr