V neděli jsme sehráli mistrovské utkání na Hájích. První půle nás zastihla ještě v kabině. Přístup některých hráčů k utkání byl katastrofální a soupeři tak aby nás přehrál stačila bojovnost. Výsledkem toho byl ostudný první poločas, který jen lehce korigoval v 39 minutě brankou Hájek. 4 : 1. Nevím jestli se do našeho výkonu vkradla únava z nabitého programu většiny hráčů, nebo uspokojení z průběhu soutěže, ale rozhodně jsme neukázali kvalitu z předchozích zápasů. Druhá půle už byla v naší režii. V 61. minutě snížil na rozdíl dvou branek Francouz a zdálo se, že je ještě dost času na otočku. Bohužel jsme ale vypracované příležitosti nedokázali dotáhnout až ke gólu. Tato první porážka v soutěži nás poslala na druhé místo v tabulce. Chápeme únavu, ale nechápeme přístup některých hráčů.

FC Háje Jižní Město – FK Meteor Praha VIII 4 : 2(4 : 1)

Branky: 12. Klikar, 20. Solár, 29. Muck, 37. Slavík – 39. Hájek, 61. Francouz