Po dobrém vstupu do utkání jsme soupeře překvapili vedoucí brankou Faltuse, jenž se do „černého“ trefil už v 2. minutě zápasu. O 2. minuty později už ale bylo díky naší nekoncentrovaností vyrovnáno. Závěr prvního poločasu patřil zcela soupeři, který nás potrestal dvěma brankami po standardních situacích. Do kabin se tak šlo za stavu 1 : 3. Druhý poločas jsme sice sparťany zatlačili na jejich polovinu, ale na srovnání skóre nebo jeho otočení nám chyběla větší kvalita při zakončení. Víc než snížit Královcem na konečných 2 : 3 se nám bohužel nepodařilo.

FK Meteor Praha VIII – AC Sparta Praha 2 : 3(1 : 3)

Branky: 3. Faltus, 67. Královec – 5. Kubín, 32. Malý, 38. Bayer