V sobotu jsme se konečně dočkali prvního mistrovského utkání po zimní přestávce. V derby Prahy 8 jsme zavítali na hřiště našeho rivala Admiry. Rozměry hřiště, první zápas a skutečnost, že ani jeden z týmu ze souboje jen tak neuhne byly předpokladem k bojovnému utkání. Skutečnost se naplnila a k vidění bylo hodně důrazných soubojů. Oba týmy se zjednodušenou hrou snažily dostat míč do vápna soupeře a tam těžit ze svého důrazu a lepšího postavení. První půli jsme byli v této činnosti šikovnější. V 32. minutě po dlouhém autu Šedivého a prodloužení Trávníčkem se v pokutovém území soupeře nejlépe orientovat Lukáš Negru a dostal náš tým do vedení. 0 : 1. Ve 43. minutě bylo ještě veseleji. To po faulu domácího brankáře na našeho hráče proměnil penaltu Kuba Kincl. 0 : 2. Ve druhém poločase, už byl k vidění jen boj a bohužel góly v naší síti. Nejprve jsme v 58. minutě odmítli jít do vedení na 0 : 3 abychom byli chvíli nato potrestáni. V 65. minutě nejprve domácí Sobotka z přímého kopu snížil na 1 : 2 a v 76. minutě tentýž hráč vyrovnal z penalty. 2 : 2. Bod z horké půdy se počítá, ale přeci jen nás mrzí, že jsme dobře rozehrané derby nedotáhli do vítězného konce.

FK Admira Praha – FK Meteor Praha VIII 2 : 2(0 : 2)

Branky: 65, 76. p.k. Sobotka – 32. Negru, 43. p.k. Kincl