První domácí utkání jarní části nás nezastihlo v dobré formě. Ze začátku byla hra vyrovnaná. Příležitosti, které jsme si v první části vytvořili zůstaly nevyužity. To naopak soupeř naše chyby trestal nekompromisně. Po první třetině tak byl stav 0 : 3. . Do té druhé jsme sice vstoupili dobře a snížili na 1 : 3, ale na rozdíl od soupeře, který skóroval dvakrát, se nám další branky vstřelit nepodařilo. Třetí třetina byla z naší strany nejpovedenější. A to jak po výkonnostní stránce, tak i výsledkové. Toto utkání rozhodla zejména nepovedená první třetina.

FK Meteor Praha VIII – FK Mladá Boleslav 3 : 7

Branky: 2x Matěja, Porokhovskyi – 2x Kliment, Fejer, Najman, Sliusar, Kocian a Pastyřík

Sestava: Mašek, Mach – Novisedlák, Kolanda, Stasiv, Dům, Baranek, Potluka, Raab, Kubišta, Želinský, Brejžek, Matěja, Kredba, Porokhovskyi a Svědínek

Autor: Tadeáš Ernst, trenér