Dnes jsme se střetli s nesmírně silným mužstvem. A to především z hlediska fyzické vyspělosti, na každém postu hráč “z U16″ a způsobu hry, která není typická pro žákovská družstva. Časté využívání dlouhých míčů za obranu a diagonálních přihrávek byla typická hra dnešního soupeře. V prvním poločase měli hosté mírnou převahu a po asi jediné chybě naší obrany šli do vedení. My jsme však za krátký okamžik dokázali výsledek otočit.

Ve druhém poločase, za přispění velkého větru a způsobu hry hostů jsme se dostali pod trvalý tlak., ze kterého však nepramenily vyložené šance. Naši hráči ale svým zvýšeným úsilím dokázali utkání znovu překlopit ve svůj prospěch. V závěru jsme přežili i dlouhé nastavení. Vítězství dnes bylo zásluhou skvělého výkonu našeho brankáře, který v zápase neudělal jedinou chybu a byl naprosto precizní a bojujících srdcem 10 Meteoráků na hřišti.

Tři předchozí zápasy jsme měli spíše smůlu, dnes se k nám štěstí přiklonilo. Velká pochvala všem hráčům, kteří do utkání nastoupili.

FK Meteor Praha VIII – FK Teplice 3 : 2(2 : 1)

Branky: 34. Kalfiřt, 37. Horký, 71. Kříž – 32. Kulas, 74. Anderla

Sestava- Churáček; Kříž- Boháč- Janda- Panchenko; Zídek- Cerman (70´ Musil)- Slanina; Vlašánek (59´ Baleja)- Tvrdek (22´ Horký, 80´Koštial)- Kalfiřt (81´Idowu)


Autor: Vít Caudr, trenér