Domácí zápas s posledním týmem tabulky se určitě nezapsal mezi ty, na které bychom mohli být pyšní. První poločas nefungovalo téměř nic z toho, co jsme si před zápasem stanovili jako hlavní priority – vysoké procentuální držení míče, trpělivá hra a smrtící údery do rozhozené obrany soupeře. Míč nás neposlouchal, odskakoval, docházelo k častým nevynuceným ztrátám ve středu hřiště a neustále jsme se dostávali do zbytečných soubojů s povětšinou o rok staršími, fyzicky vyspělými hráči „ČAFKY“. A přišel zasloužený trest v podobě gólu, který jsme již poněkolikáté obdrželi střelou z takové dálky, že ani autor ani náš gólman na tento okamžik jen tak nezapomenou.

Naštěstí inkasovaný gól znamenal zlomový moment utkání. Hra se pomalu zlepšovala a díky vysoké agresivitě v soupeřově vápně jsme brzy skóre srovnali gólem Kuty.

V poločasové pauze jsme si velmi intenzivně vyříkali, co vlastně chceme od mistrovských utkání.

Druhá půle již byla dle našich představ, soupeře jsme nepouštěli k míči, dařili se nám přihrávky do otevřené obrany soupeře, na které nabíhali naše rychlá křídla, přišla série rohových kopů, jeden úspěšně zakončil hlavou Domgjoni. Výbornou pasáž utkání pak zakončil Adjei krásným gólem po sólové akci od půlky hřiště.

FK Meteor Praha VIII – ČAFC 3 : 1(1 : 1)

Branky: 28‘ Kuta, Domgjoni 70‘, Adjei 83‘- 21’Wildhaber

ŽK: 45’Domgjoni – 42’Slepčík, 78‘ Wildhaber

Sestava:

Hladík M. – Knotte, Hladik T., Herálecký, Žáček, Lehuta, Saleh, Kuta, Montermini, Domgjoni, Veverka

Střídali: 25’Adjei, 60’Moška, 75’Motejl, Mathauser, Petrushevksyi

Autor: Jan Jelínek, trenér