V prvním jarním utkání na Štěpničné jsme si chtěli napravit reputaci po pár ne zcela povedených výkonech. Opět jsme šli brzo do vedení, a jak už u nás bývá zvykem, ani tentokrát jsme to nedotáhli do zdárného konce. Poločas V závěru prvního poločasu neproměnil svůj samostatný nájezd Přenosil a tak se šlo do kabin za stavu 1 : 3. Do druhého poločasu jsme chtěli presovat výše a být důraznější ve středu pole, kde jsme v prvním poločase zaostávali. Kontaktní branka bohužel přišla pozdě a nestihli jsme už alespoň vyrovnat. Nutno podotknout, že šance na to byly, ale prvně musíme pochopit zásadní pravidlo fotbalu, že se hraje v 11 lidech a není to sport individualit.

FK Meteor Praha VIII – FK Dukla Praha B 2 : 3 (1 : 3)              Branky: 14´ Morots, 90´Adjei – 24´ Holenda, 26., 30´ Nový