- ČLMŽ 8.5. 2024

Velmi vyhrocené utkání, kde jsme po delší době opět předvedli první třetinu jako z hororu. v 17. minutě jsme prohrávali 5:1. Do druhé třetiny jsme si řekli několik věcí a hned přišel obrat jak v herním projevu tak i gólově. Soupeře jsme nepustili do vážných situací. A tak nezbylo nic jiného než nakopávat míče, ale na malém hřišti to nemělo úspěch. A tak jsme kombinační hrou a standartními situacemi došli vítězně do konce utkání ve středeční svátek.

CU Bohemians – FK Meteor Praha VIII 6 : 7 (5 : 5)

Branky: Banitorof, Kubíček, Langer, Skřidlovský, Eckstein, vlastní – 4 Manukjan, 2 Press, Hanzal

Sestava: Haider, Veniger, Plch, De Valdes, Zdvihal, Hanzal, Manukjan, Petřík, Press, Schuchmann, Shevchenko, Kachel, Matěja, Drbohlav, Juhaňák

- ČLMŽ 11.5. 2024

Velmi slušně herně předvedené utkání ve kterém jsme měli převahu. Jen škoda individuálních chyb ze kterých jsme obdržely góly a také naší koncovky, která nás v domácích zápasech docela hodně trápí. Kluky musím pochválit, že i přes náročnost týdenního programu neodešli fyzicky.

FK Meteor Praha VIII – FK Ústí n/L 9 : 6 (4 : 2)

Branky: 2x Manukjan, Madar, Matěja, 1x Juhaňák, De Valdes, vlastní – 4x Zvoník, 1x Bouček, Turek,

Sestava: Veniger, Plch, Press, Petřík, De Valdes, Zdvihal, Hanzal, Manukjan, Kachel, Schuchmann, Juhaňák, Madar, Matěja, Drbohlav

- Přebor MŽ

Po ranním ligovém zápase jsme se vydali na půdu Pražské Dukly. Bohužel hned v prvním poločase platilo pravidlo nedáš dostaneš a díky tomu, že soupeř skoro celý zápas hrál jednoduše s nákopy za obranu. A tak začal druhý poločas. I přesto, že jsme měli v zápase herní převahu se nám konečně podařilo vstřelit branku a to kluky nakoplo a alespoň dovedli zápas remízového výsledku.  Tady opět platí pravidlo, které říkám klukům… nedáte góly… nemůžete vyhrávat.

FK Dukla Praha – FK Meteor Praha VIII 3 : 3 (2 : 0)

Branky: Baroš, Lamboj, Zakour – Madar, Press, Manukjan

Sestava: Mach, Press, Cetkovský, Zdvihal, Braun, Muška, Dobrunyk, Mandula, Manukjan, Schuchmann, Madar, Lněnička, Marcoň, Melka

autor: Petr Veniger, trenér