Chtělo by se říci, zápas jako každý jiný. V tomto konkrétním utkání na půdě Střešovic však šlo nejen o body, ale v případě vítězství i o historický úspěch v podobě postupu do první ligy této pražské soutěže pro hráče starší čtyřiceti let. Náš tlak do brány soupeře postupně rostl a brzy jsme i vsítili vedoucí branku. 0 : 1. Soupeř se však nezalekl a nezalezl před svou branku. Odměnou mu byl vyrovnávací gól v 10. minutě. 1 : 1. Naštěstí jsme se Novákovou druhou trefou v zápase opět ujali vedení. 1 : 2. Postupně jsme přebírali otěže utkání do svých rukou, což vyústilo v gólovou pojistku nestárnoucího špílmachra Seidela, 1 : 3. Od tohoto okamžiku bylo cítil, že si vítězství už nenecháme vzít. V dalších minutách jsme svou herní převahu vyjádřili i dalšími brankami z kopaček Homoly a Mráze. Konečné skóre se zastavilo na „tenisových“ 1 : 6. Výsledek znamená, že si naše mužstvo v příští sezóně zahraje nejvyšší soutěž, což je odměnou pro všechny hráče za snahu a přístup k utkáním po celou tuto sezónu.

Hoši, děkujeme!!!

SK Střešovice 1911 – FK Meteor Praha VIII 1 : 6 (1 : 3)

Branky: 10. Horvát – 5. a 15. Novák, 20. Seidel, 35. a 40. Homola, 45. Mráz

Sestava:

Károlyi – Panocha, Martinka, Novák, Seidel, Mráz, Homola, Niessner, Heim, Bednařík, Mužátko

Autor: Petr Seidel, asistent trenéra