nedělním dopoledni jsme na svém hřišti v Libni přivítali mužstvo TJ Sokola Nespeky, které se prozatím pohybuje na sestupových příčkách. Role favorita byla tak vcelku jasná. Úkol tedy zněl nepodcenit soupeře a získat na domácí půdě tři body. Od úvodního hvizdu se soupeř zaměřil na poctivou defenzivu a hrozil pouze z ojedinělých protiútoků, které jsme bez problému ubránili. Roli favorita jsme začali naplňovat po půl hodině hry. V 33. minutě byla v náš prospěch odpískána penalta, kterou Slavata s přehledem proměnil. 1 : 0. Do poločasu jsme náš náskok ještě navýšili Derkachem a Dvořákem na 3 : 0. Do druhého poločasu nastoupili hráči koncentrováni a připraveni ještě nějakou tu branku přidat. To se povedlo v 63. minutě zápasu, kdy se trefil Michálek. 4 : 0. Tento výsledek se už do konce zápasu nezměnil a tým Jana Fíčka si tak připsal další domácí vítězství.

FK Meteor Praha VIII – TJ Sokol Nespeky 4 : 0 (3 : 0)

Branky: 34. p.k. Slavata, 42. Derkach, 45. Dvořák, 63. Michálek

Rozhodčí: Jan Kastl – Pavel Šiška, Marek Kračmer

ŽK: 1 – 3