V dalším kole nás čekal soupeř z horních příček tabulky rezerva FC Přední Kopaniny. Věděli jsme, že pokud chceme v tomto zápase uspět, musíme se zaměřit především na defenzivu a proměňování šancí. Naše efektivita při zakončování nás trápí dlouhodobě a proto jsme v tabulce tam, kde jsme. V první půlhodině hráči plnili nejen defenzivní pokyny, ale také si vytvořili pár slibných příležitostí. Tak jako už několikrát jsme doplatili na známé fotbalové pravidlo „NEDÁŠ, DOSTANEŠ“. Ve 27. minutě se poprvé trefili domácí. Autorem vedoucí branky byl Matějka. 1 : 0. Zbraně jsme rozhodně nesložili a bojovali dál. Bohužel po neodpískaném faulu na našeho hráče přišla přihrávka do našeho vápna, kterou proměnil domácí Hájek. 2 : 0. Do druhého poločasu jsme nastupovali s vůlí výsledek zvrátit na naši stranu. Zůstalo ale jen u přání. Skórovat se nám nepodařilo. To na opačné straně se v 68. minutě podruhé trefil Hájek a zvýšil na 3 : 0 pro domácí. Věříme, že v dalších kolech se naše efektivita v zakončování zlepší a přibude tak na našem kontě konečně i nějaký bod.

FC Přední Kopanina „B“ – FK Meteor Praha VIII „B“ 3 : 0 (2 : 0)

Branky: 27. Matějka, 33. a 68. Hájek

Rozhodčí: Pavel Maslov – Jan Nebáznivý, Raphael Belei

ŽK: 1 – 1