V sobotu dopoledne jsme odehráli svůj další mistrovský zápas nás na hřišti Újezdu Praha 4. Domácí začali s velkým odhodláním a cílem konečně doma po dlouhé sérii porážek zvítězit. Zápas probíhal ve velkém tempu a k vidění bylo nesčetně soubojů. První branka padla v 21. minutě, bohužel do naší sítě. Jejím střelcem byl náš bývalý hráč Birma. 1 : 0. Další branku přidali domácí za necelých 10 minut, když několikrát odražený míč v našem vápně dopravil do sítě Kaiser. 2 : 0. Od této chvíle si domácí dobře hlídali střed hřiště a naše útoky zastavovali i za cenu faulů častokrát ještě na půlící čáře. Za celou zbývající dobu jsme si prakticky nevypracovali jasnou gólovou příležitost a ojedinělé průniky a střely na soupeřovu branku domácí obrana v čele s pozorným brankářem spolehlivě likvidovala. Dovršení našeho zmaru přinesl samotný závěr nastaveného času. Soupeř se po nevydařené střele z pravého rohu vápna dostal opět k poskakujícímu míči a pohodlně jej dopravil za záda bezmocného gólmana. 3 : 0.

SK Újezd Praha 4 – FK Meteor Praha VIII 3 : 0 (2 : 0)

Branky: 21. Birma, 29. Kaiser, 90+4. Majerník

Rozhodčí: M. Pánek – M. Mrkáček, M. Linhart

ŽK: 2 – 1