V sobotu po obědě jsme sehráli další mistrovské utkání ve Vysočanech proti týmu TJ PRAGA. Začátek zápasu nás nezastihl v optimálním rozpoložení a už v 8. minutě nás za náš profesorský přístup soupeř potrestal gólem Dupala. Celý první poločas probíhal v obdobném duchu. Sice jsme byli v útočné fázi nebezpeční, ale do obrany se nám moc nechtělo a i proto byli k vidění šance na obou stranách. Do druhé půle jsme změnili rozestavení, poslali na hřiště druhého útočníka a začali hrát zodpovědněji. v 68. minutě srovnal z penalty Trávníček po faulu na Sadovského. V 74. minutě zvýšil aktivní Sadovský na 2 : 1. O další čtyři minuty přidal třetí branku Ivanyus. 3 : 1. V závěru se ještě trefil Bakr a stanovil tak konečné skóre na 4 : 1. Po matném výkonu v prvním poločase si kluci za ten druhý tři body zasloužili.

TJ PRAGA – FK Meteor Praha VIII 1 : 4 (1 : 0)

Branky: 8. Dupal – 68. p.k. Trávníček, 74. Sadovskyi, 78. Ivanyus, 88. Bakr