V neděli jsme na domácí půdě přivítali Český Brod. Vstup do zápasu jsme zvládli na jedničku, když jsme se už v osmé minutě dostali do vedení Michálkem. 1 : 0. Pak přišla zhruba půlhodinka kdy se míč bez brankového efektu přeléval od jednoho vápna ke druhému. Před domácím publikem jsme se chtěli vytáhnout a rozhodně ho nezklamat. Úkol byl jasný, přidat další branku. To se podařilo v 37. minutě kdy se prosadil Chalupník. 2 : 0. Dobrá nálada panovala i mezi diváky. Ti své hráče bouřlivě povzbuzovali a neúnavně hnali za dalšími góly. Do konce prvního poločasu už ale žádný bohužel nepadl.

Do toho druhého jsme nastupovali s odhodláním vstřelit zápasovou pojistku v podobě třetí branky. Po cca deseti minutách se dostal mezi dva hostujícími obránce Dvořák, jenž chytře obráncem podskočený míč získal a pohodlně jej dopravil za brankařova záda. 3 : 0. Tahle branka však nebyla poslední. V 83. minutě uzavřel brankový účet střídající Krpálek parádním dloubákem a stanovil tak konečné skóre na 4 : 0. Po závěrečném hvizdu rozhodčího tak mohli hráči poděkovat fanouškům nejen těm z tribuny, ale i kotli složenému z hráčů starší a mladší přípravky, kteří svým fanděním vytvořili skvělou kulisu.

FK Meteor Praha VIII – SK Český Brod 4 : 0 (2 : 0)

Branky: 8. Michálek, 37. Chalupník, 56. Dvořák, 83. Krpálek

Rozhodčí: David Jati – Martin Hanyš, Petr Talpáš

ŽK: 0 – 5