ČDD SD

V sobotu dopoledne jsme odehráli důležité divizní utkání proti mužstvu Litvínova. Tento zápas mohl určit naší definitivní příslušnost v této soutěži i pro příští rok. Stačilo k tomu zvítězit a čekat na souběh výsledků z jiných zápasů a i soutěží. To vše se povedlo a hráčům i realizačnímu týmu spadl kámen ze srdce. V zápase jsme byli jednoznačně lepší a po dvou gólech Francouze, Boučka a Dvořáka jsme si v klidu dokráčeli pro důležité tři body. Jedinou vadou na kráse byl zbytečný výpadek v závěru kdy jme dostali dva góly.

FK Meteor Praha VIII – FŠ Litvínov 6 : 3(4 : 1)

Branky: 16., 47. Bouček, 35., 44. Francouz, 42., 61. Dvořák – 38., 74., 80.Fiala

sestava:

Seidel – Negru(46. Eger), Štola, Kincl, Růžička – Joska, Dvořák(82. Bigolet) – Hladík(62. Hladký), Bouček(62. Kadlec), Zelenka – Francouz(46. Holinka).

Přebor Prahy SD

V neděli odpoledne jsme sehráli další utkání v Přeboru Prahy. Po zakolísání v minulém kole jsme se opět mohli vrátit na první místo v tabulce. Do našeho areálu zavítal kvalitní tým Střešovic jehož výsledky z předchozích zápasů právem budily respekt. Moc nám nepřidala vynucené absence hráčů po dvou červených kartách z minulého kola a také znatelná únava našich borců s blížícím se závěrem sezóny. Kluci naše obavy hned od první minuty zápasu úplně rozmetali na cucky. Zápas si svojí kvalitní, aktivní hrou úplně podmanili a po třech gólech Ivanyuse a jednom Boučka zvítězili 4 : 0.

FK Meteor Praha VIII – SK Střešovice 1911 4 : 0(2 : 0)

Branky: 13., 20., 54. Ivanyus, 77. Bouček

sestava:

Čtvrtečka – Negru, Kincl, Růžička, Nykl(76. Mischenko) – Bigolet(70. Bakr), Bouček, Haluza, Kadlec(70. Morots), Hladík – Ivanyus (60 Sadovskyi).

Autor: Pavel Žáček, trenér