ČLMŽ

Předposlední domácí utkání nás čekalo proti jednomu z nejlepších týmů a to Spartě Praha. Věděli jsme, že i když budeme hrát proti o rok mladšímu ročníku, tak nás nečeká vůbec nic jednoduchého. Bohužel v první třetině jako kdyby nás svazoval zbytečný respekt ze zvučného jména soupeře. V této fázi hry nám nešlo skoro nic a po hrubých individuálních chybách jsme po prvních třiceti minutách prohrávali 0 : 6. Před druhou třetinou jsem klukům jasně řekl, že už nemáme co ztratit a naopak se musíme snažit odehrát zbylé dvě třetiny na maximum. Druhá i třetí třetina už byly z našeho pohledu mnohem lepší. O tom svědčí i výsledky zbývajících třetin. Ta druhá skončila bez branek a třetí také remízou 1 : 1. Naději na lepší výsledek jsme bohužel ztratili hned v jeho úvodu. Ukázalo se, že není potřeba mít přehnaný respekt ani ze soupeře se zvučným jménem.

FK Meteor Praha VIII – AC Sparta Praha 1 : 7                                           Branky: Balík – 3x Bochetti, Sommer, Haler, Hruška, vlastní

Sestava: Mach, Mašek – Novisedlák, Stasiv, Kolanda, Dům, Potluka, Čapek, Brejžek, Matěja, Kubišta, Kredba, Balík, Porokhovskyi.

Autor: Tadeáš Ernst, trenér