V sobotu dopoledne nás za velmi deštivého počasí čekal hodně těžký zápas v Neratovicích. Nutno podotknout, že hřiště bylo ale velmi dobře připravené a pro oba soupeře stejné. Do zápasu jsme vstupovali tak jako vždy s cílem bodovat. V prvním poločase branka nepadla i když jsme měli po vyloučení domácího brankáře výhodu jednoho hráče navíc. Branky padaly až v tom druhém. Jako první rozvlnili síť soupeře v 56. minutě Weickertem domácí. 1 : 0. Netrvalo dlouho a bylo vyrovnáno. Po akci Dvořáka, Chalupníka a Karvánka se do vlastní branky trefil Chlumecký. 1 : 1. Když jsme se v 66. minutě po akci Karvánka dostali Kordiakem do vedení, zdálo se, že o body nepřijdeme. 1 : 2. Neratovičtí ale nerezignovali a dál se tlačili do rychlých protiútoků i v početním oslabení. Vyrovnávací branka přišla v 73. minutě po standardní situaci, když se po centru do malého vápna prosadil Chlumecký a odčinil tak svůj předchozí vlastní gól. 2 : 2. Na hřišti bylo cítit, že se obě mužstva nechtějí spokojit s dělbou bodů. V 86. minutě jsme se ale v defenzívě dopustili hrubky, kterou domácí Šlégl střelou z vápna potrestal a dostal tak svůj tým znovu do vedení. 3 : 2. V samotném závěru se ještě do dobré příležitosti dostal Michálek, ale domácí brankář srovnání skóre nedovolil.

FK Neratovice – Byškovice – FK Meteor Praha VIII 3 : 2 (0 : 0)

Branky: 56. Weickert, 73. Chlumecký, 86. Šlégl 59. vlastní, 66. Kordiak

Rozhodčí: Pavel Matula – Filip Stieber, Michal Koutník

ŽK: 4 – 1

ČK: 1 – 0

Sestava:

Toma – Slavata, Kostka, Lízálek, Chalupník – Dvořák, Sůra, Derkach, Karvánek(84. Hendrych) – Kordiak (70. Krpálek), Michálek.

Autor: Petr Seidel, vedoucí mužstva