V posledním domácím zápase ročníku 2023/2024 jsme v Libni přivítali celek z Březové. Našim cílem a přáním zároveň bylo rozloučit se v tomto utkání s fanoušky výhrou. Zápas byl hrán za krásného slunného počasí a ve velkém tempu z obou stran. První branka padla v 26. minutě a vstřelili ji hosté. Jejím autorem byl z dorážky Martinec. 0 : 1. V prvním poločase byla Březová lepším týmem, ale naštěstí pro nás v tomto časovém úseku další branku nepřidala. Do toho druhého udělal trenér Fíček dvě změny. Neuplynulo ani deset minut a bylo vyrovnáno. Po úniku Kordiaka a vyhraném souboji s hostujícím brankařem se míč odrazil k Michálkovi jenž nezaváhal. 1 : 1. Svého soupeře jsme zatlačili před jeho pokutové území a vytvořili si spoustu příležitosti na otočení výsledku. Ty ale bohužel končily buď na brankové konstrukci nebo je někdy i se štěstím defenzíva hostů odvrátila. O osudu utkání tak rozhodla 74. minuta kdy po několika našich na sobě navazujících chybách vstřelil jak se později ukázalo vítězný gól soupeře Veselý. 1 : 2.

FK Meteor Praha VIII – FK Olympie Březová 1 : 2 (0 : 1)

Branky: 53. Jakub Michálek – 26. Dan Martinec, 74. Pavel Veselý

Rozhodčí: Tomáš Havel – Martin Bahník, Martin Švec

ŽK: 0 – 6