Složení skupin našich mužstev hrajících soutěže ŘKČ v SR 2024-2025

Muži A – divize sk. B

FK Meteor Praha VIII, FC Viktoria M. Lázně, FK Admira B, FK Ostrov, FK Baník Sokolov 1948, FK Ústí n/L B, SK Slaný, FC Slavia K. Vary, SK Český Brod, FC Tempo Praha, FC Přední Kopanina, FK Olympia Březová, SK Újezd Praha 4, SK Hřebeč, FK Neratovice-Byškovice, SK Štětí.

ČDD U19 a U17 – divize sk B

FK Varnsdorf, FK Teplice B, FC Chomutov, SK Motorlet Praha B, ABC Braník, FK Baník Most – Souš, FK Slavoj Vyšehrad, VOŠ a SOŠ Roudnice n/L, FK Meteor Praha VIII, SK Kosmonosy, FK Baník Sokolov, Viktorka Žižkov B, FK Arsenál Č. Lípa, CU Bohemians Praha B, SK Aritma Praha, FK Ústí n/L B.

ČLŽ U15 a U14 – U13 a U12

FC Hradec Králové, FK Teplice, CU Bohemians Praha, SK Kladno, FA Jablonec, FK Pardubice, Viktoria Plzeň, SKF Sparta Praha, SK Dynamo Č. Budějovice, FC Slovan Liberec, FK Meteor Praha VIII, FK Mladá Boleslav, 1. FK Příbram, SK Slavia Praha, FK Dukla Praha, FK Ústí n/L.

Složení skupin našich mužstev hrajících soutěže PFS v SR 2024-2025

Muži B – 1A/B

SK Modřany, FC Přední Kopanina B, FK Zlíchov 1914, SK Zbraslav, 1999 Praha, Mezinárodní svaz Mládeže, ČAFC B, TJ AFK Slivenec, Sokol Cholupice, FK Meteor B, SK Uhelné sklady, TJ ABC Braník, SK Střešovice 1911 B, FK Řeporyje, Prague Raptors, SC Olympis Radotín.

Muži C – 3/A

Řepy B, Sokol Bílá Hora B, Slavoj Suchdol B, Ruzyně, Sparta Krč 1910, TJ Sokol Lochkov, FK Meteor C, Sokol Lysolaje, TJ Březiněves B, Chuchle, Footbal Club Prosex, FK Sparta Košíře.

Gentlemani 40+ 1.liga

SK Ďáblice, Aritma, FK Meteor, Xaverov.

SD U18 – Přebor

FC Tempo FAAZ, SK Hostivař, FK Meteor, Sokol Stodůlky, Libuš 835, PRAGA, ČAFC, Střešovice 1911, Xaverov, Admira, SK Zbraslav, FC Zličín, Slavoj Vyšehrad.

MD U16 – Přebor

DJM, ČAFC, SK D. Chabry, SK Ďáblice, Sokol Stodůlky, SK Čechie Uhříněves, FAAZ, Slavoj Vyšehrad, Xaverov, SK Zbraslav, ABC Braník, SK Střešovice 1911, FK Admira, FK Meteor.

SŽ U15+U14 – Přebor

FK Dukla C, Junior, Motorlet C, Sokol Kolovraty, Tempo C, Xaverov C, SK Hostivař, FK Meteor C, Sokol Stodůlky, CU Bohemians C, SK Zbraslav, SK Union Vršovice.

MŽ U13 – Přebor

CU Bohemians C, Sokol Stodůlky, FK Dukla C, FA Praha, FK Meteor B, FK Motorlet C, Tempo C, AFK Slavoj Podolí, Sokol D. Počernice, FC Zličín, SK Ďáblice, PRAGA.

MŽ U12 – 1A/B

Č. Smíchov, FC Přední Kopanina, FK Motorlet D, FAAZ, Sokol Cholupice, FK Meteor D, Aritma C, Admira C, Sokol Stodůlky B, DJM B, Spartak Kbely, SK Zbraslav.

SPŘ 2HP U11 a U10

CU Bohemians, Dukla, Spartak Kbely, Sparta, Tempo, Meteor, Motorlet

MPŘ 2HP U9 a U8

CU Bohemians, Dukla, Spartak Kbely, Sparta, Tempo, Meteor, Motorlet

ps