Souboj dvou mužstev složených převážně z mladíků, bez posil z „áčkových” kádrů, přinesl bezstarostný fotbal okořeněný šesti góly. Po třech padlo na každé straně a tak se zrodila asi spravedlivá remíza. Domácí třikrát vedli, dokonce už 3:1, o náskok ale přišli a v závěru ještě mohli inkasovat a nakonec tak byli za bod rádi. S bodem byli spokojeni i hosté.

Zápas začal gólovou smrští. V začátku třetí minuty zahrávali domácí roh a důrazný Svoboda na přední tyči protlačil míč do sítě – 1:0. Za minutu se asi dvacet metrů před brankou nerozpakoval hostující Olah, práskl do míče a Frank plachtil vzducehm marně, míč mu zapadl do horního kouta jeho branky.

Hosté byli při chuti a ve 13. minutě mohli jít do vedení. Jandova tečovaná střela však skončila mimo branku. Za dvě minuty našel Jovanovič nádherným pasem Junka, ten si míč stáhl na prsa, ale v rozhodující chvíli mu utekl a bylo po šanci.

Běžela 28. minuta, kdy si domácí připravili dva slepené rohy. Po tom druhém propadl míč na zadní tyč
k Máčemu, ten jej však nezasáhl jak chtěl. Obrana hostů mu ale dala šanci na reparát a ten  už Máče proměnil v druhou branku domácích, když z několika kroků tvrdě propálil vše co mu stálo v cestě. Za stavu 2:1 se šlo i k poločasové přestávce.

Oboustranně útočně naladěný fotbal pokračoval i po přestávce. V 58. minutě pálil těsně vedle domácí branky Olah. Za dvě minuty dostal dostatek prostoru na pravé straně domácí Podobský, ale tahal míč tak dlouho až o něj přišel. Za minutu se hosté radovali z gólu předčasně, radost jim pokazil signalizovaný ofsajd.

A tak udeřili domácí. Máče připravil míč Hákovi a ten křížnou ranou nekompromisně zakončil na 3:1. Radost domácích však trvala jen pět minut. Z hranice vápna vypálil Studnička, otřel míč o jednoho z bránců a ten zapadl přesně k pravé tyči domácí branky.

Za dvě minuty se mohli radovat opět domácí, ale Kundelásek chybu Ludvíka nevyužil. Pak se do šestnáctky protáhl domácí Stříbrský, po souboji s Jiříkem šel k zemi, penalta se ale nepískala. Po tomto souboji několik vteřin míč poskakoval opuštěný před odkrytou brankou, ale nikdo z domácích hráčů nebyl nablízku. Pak ještě hlavičkoval nad branku Hák po centru Máčeho.

Závěrečnou pětiminutovku domácí nezvládli. V 85. minutě střílel volný Junek z hranice šestnáctky do tyče, Studnička dostal čas a prostor na další střelecký pokus a s přehledem poslal míč do sítě a bylo vyrovnáno. Dvě minuty před koncem utekli domácí hrobníkovi z lopaty. Při přímém kopu hostů úplně ignorovali volného Innemana, kterému poslal míč Janda a Inneman se rázem řítil sám na Franka, propálit ho však nedokázal. Zápas tak skončil dělbou bodů za výsledek 3:3.

Motorlet B – Meteor B 3:3 (2:1)
Branky:
3. Svoboda, 28. Máče, 63. Hák – 4. Olah, 68. a 85. Studnička. ŽK: 35. Ludvík, 47. Jiřík (oba Meteor). Rozhodčí: David – Havel, Maiello. Diváků: 50.
Motorlet B: Frank – Bezstarosti, Kučera, Jaroš, Tobolka – Svoboda – Máče (80. Fischer), Svrček (54. Bialek), Kundelásek (74. Stříbrský) – Hák, Podobský. Trenér: David Lukeš.
Meteor B: Polomský – Inneman, Ludvík, Jiřík, Jovanovič ((67. Pikous) – Janda I., Pokrovskij, Olah
(63. Schuster), Kudrlička, Studnička, Junek. Trenér: Vlastimil Zezula.

Hlasy trenérů
David Lukeš (Motorlet B):
„Samozřejmě, že výsledek mrzí. Ztratili jsme dvoubrankový náskok. Bylo vidět,
že se střetly dva mladé týmy. Podle toho vypadala hra, bylo tam hodně nepřesností, řada individuálních chyb. Náskok jsme měli udržet, nakonec jsme v závěru nepohlídali standardní situaci a mohli i prohrát.
Z tohoto pohledu musím uznat, že remíza odpovídá průběhu utkání.”
Vlastimil Zezula (Meteor B): „Spravedlivá remíza, ale musím přiznat, že jsme měli daleko víc nebezpečnějších šancí. Bohužel, když nedáme góly z malého vápna, z prostoru penalty, potom nemůžeme vyhrát.”

Nejlepší hráč Motorletu B: Filip Svoboda.
Nejlepší hráč Meteoru B: Petr Studnička.
Nejlepší hráč podle fotbalpraha.cz: František Hák (Motorlet B).

Lubor Mírek