Pokud by rezerva Viktorie Žižkov porazila Meteor B a v současně hraném zápase Vršovice prohrály s béčkem Admiry, šli by svěřenci trenéra Luboše Vondry do čela Pražská teplárenská přeboru. Naplnil se jen druhý předpoklad, Vršovice prohrály. První podmínku domácí Viktoria Žižkova nenaplnila. S rezervou Meteoru se podělila o body za remízu 2:2.

Hosté se dostali do vedení v končící půlhodině hry. Brankář Hajdušek mimo gólové nebezpečí u brankové čáry vlétl pod nohy Vobořila a poslal jej k zemi. Sudí Stumpf nezaváhal a ukázal na bílý puntík. K penaltě se postavil Jiřík, Hajdušek směr jeho střely vystihl, ale v cestě do sítě míči nezabránil.

Za šest minut bylo vyrovnáno. Po centru z levé strany se míč odrazil na hranici vápna k Doleželovi a ten placírkou zamířil přesně k tyči. K poločasové přestávce se tak šlo za stavu 1:1.

Po přestávce pokračovalo vyrovnané utkání a jeho stav se měnil až v závěrečné čtvrthodince. V 74. minutě unikl domácí obraně Hrdina a jeho centr doklepl do sítě Kudrlička. Hosté ale ani druhé vedení neudrželi.
I podruhé dovolili domácím vyrovnat a postarali se o to vlastně sami. Chyba v rozehrávce, zaváhání na středu hřiště a Doležasl vlétl mezi obránce, snadno se dostal k míči, obešel i Vosku a do prázdné branky zajistil dělbu bodů
Viktoria Žižkov B – Meteor B 2:2 (1:1)
Branky:
35. a 86. Doležel – 29. Jiřík z penalty, 74. Kudrlička. ŽK: 53. Jiřík, 55. Olah (oba Meteor B).
Rozhodčí: Stumpf – Suchý, Opočenský. Diváků: 50.
Žižkov B: Hajdušek – Žitný, Dvořák, Studecký, Vytlačil – Freiman (65. Sopr), Carda, Boček, Todva
(77. Replyuk) – D´ Almeida, Doležel. Trenér: Luboš Vondra.
Meteor B: Voska – Inneman, Jiřík (63. Pikous), Ludvík, Jovanovič – Vobořil, Hrdina, Olah (87. Schuster), Čonka, Kudrlička – Studnička. Trenér: Vlastimil Zezula.

Hlasy trenérů
Luboš Vondra (Žižkov B):
„Doma jsme dvakrát za sebou remizovali bez branek, chtěli jsme to protrhnout
a vyhrát. Měli jsme šance na to, abychom vedli 3:0, ale místo toho jsme prohrávali po penaltě. Do poločasu jsme vyrovnali, po přestávce jsme začali dobře, ale opět jsme nedali šance a udeřilo na druhé straně. Naštěstí jsme měli silný závěr a povedlo se nám vyrovnat. Mohli jsme i vyhrát: úplně na konci Doleželův pokus vyhlavičkoval obránce na čáře, chyběl kousek. Musím ale sportovně uznat, že Meteor byl ve druhém poločase lepším týmem, my jsme na dvacet minut úplně vypadli ze hry. Neproměňování šancí nás stálo vítězství. Po průběhu zápasu jsme rádi i za bod, ale mysleli jsme na tři, které by nás posunuly
na první místo.”
Vlastimil Zezula (Meteor B): „Tento zápas jsme měli vyhrát, ale nakonec jsme i s bodem spokojení. Bylo vidět, že proti sobě hrála mužstva z mladých kluků. K tomu malé hřiště, hodně soubojů. Zápas měl svojí kvalitu a musel se líbit. Dvakrát jsme vedli, dvakrát jsme dovolili domácím vyrovnat. Opět se projevila naše slabina, proměňování vyložených šancí. Kluky musím pochválit, opravdu hráli dobře.”