10.kolo Sobota 19.10..2013 15:00 h.,UMT Bedřichovská

FK METEOR PRAHA VIII “B” – FK Bohemians Praha “B” 4:2(1:1)

Branky: 62. a 89. Vobořil, 11. z penalty Studnička, 77. Hrdina – 37. Pilc, 51. Mráz.

ŽK: 30. Kudrlička, 44. Ludvík – 40. T Pechač, 50. Slavík, 53. Pilc, 73. Klement . 90. Václavíček.
Rozhodčí:
Maiello – Tomšů, Multerer. Diváků: 30.
Meteor B:
Voska – Inneman, Ludvík, Čonka, Pikous – Pokrovskij (46. Frantl) – Janda I., Hrdina
(90. Schuster), Vobořil, Kudrlička – Studnička. Trenér: Vlastimil Zezula.
Bohemians Praha B:
Bernášek – Kovář, Kovařík (85. Žampach), L. Pechač, Klement – Slavík (61. Berger),
T. Pechač, Strnad, Pilc – Linek, Mráz (81. Václavíček). Trenér: František Lukačovič.

Hlasy trenérů
Vlastimil Zezula (Meteor B):
„Bylo to vyrovnané utkání. Dostali jsme se do vedení z penalty, která byla jasná. Soupeř ještě do přestávky vyrovnala  po naší chybě, krátce po přestávce, dokonce vývoj zápasu otočil. My jsme šli za vyrovnáním a po přímém kopu, který propadl přes celé vápno do branky, se nám to povedlo. Pak už jsme byli lepší a zápas jsme dovedli k vítězství.”
František Lukačovič (Bohemians Praha B): Zhodnocení zápasu od trenéra hostů se nám bohužel nepodařilo získat.