Datum Utkání Čas Mužstvo Výsledek Mužstvo
so- 30.11.2013 10+1 10:00 Meteor 01  0:1 Klánovice
ne – 1.12.2013 10+1 10:00 Straky  3:5 Meteor 01
so – 7.12.2013 10+1 10:00 Litoměřice  2:1 Meteor 00
10+1 11:30 Uhřiněves  10:1 Střešovice
ne – 8.12.2013 10+1 10:00 Meteor 00  12:0 Třeboradice
7+1 11:30 Braník  1:2 D.Chabry
7+1 12:45 Braník  3:4 Meteor-bílí
so -11.1.2014 7+1 10:00 Meteor 03  3:1 Střešovice
7+1 11:15 Admira  2:4 Meteor-zelení
10+1 12:30 Uhřiněves  10:0 Třeboradice
10+1 14:00 Klánovice  4:2 Straky
ne -12.1.2014 7+1 10:00 Meteor-bílí  1:2 Meteor-zelení
7+1 11:15 D.Chabry  1:5 Admira
10+1 12:30 Litoměřice  2:1 Meteor 01
10+1 14:00 Střešovice  1:5 Meteor 00
so -18.1.2014 10+1 10:00 Meteor 00  0:6 Uhřiněves
10+1 11:30 Straky  4:0 Litoměřice
10+1 13:00 Třeboradice  0:3 Klánovice
7+1 14:30 Střešovice  2:8 Braník
ne – 19.1.2014 7+1 10:00 Meteor 03  2:9 Braník
7+1 11:15 Meteor-zelení  5:4 Braník
7+1 12:30 Meteor-bílí  12:0 Střešovice
10+1 14:00 Střešovice  7:0 Třeboradice
so – 25.1.2014 7+1 10:00 Braník  3:3 Admira
10+1 11:15 Uhřiněves  5:2 Klánovice
10+1 12:45 Střešovice  0:4 Straky
ne – 26.1.2014 7+1 10:00 Střešovice  4:13 Admira
7+1 11:15 Meteor-bílí  8:0 Meteor 03
so – 1.2.2014 10+1 10:00 Meteor 00 Straky
10+1 11:30 Uhřiněves Litoměřice
7+1 12:45 Střešovice D.Chabry
7+1 14:00 Meteor-zelení Meteor 03
ne – 2.2.2014 7+1 10:00 Admira Meteor-bílí
10+1 11:15 Meteor 01 Střešovice
so – 8.2.2014 10+1 10:00 Klánovice Meteor 00
10+1 11:30 Straky Uhřiněves
7+1 13:00 D.Chabry Meteor 03
ne – 9.2.2014 7+1 10:00 D.Chabry Meteor-bílí
10+1 11:15 Litoměřice Střešovice
10+1 12:45 Třeboradice Meteor 01
so – 15.2.2014 10+1 10:00 Třeboradice Straky
10+1 11:30 Klánovice Litoměřice
7+1 13:00 Meteor-zelení Střešovice
ne – 16.2.2014 10+1 10:00 Meteor 01 Uhřiněves
7+1 11:30 D.Chabry Meteor-zelení
7+1 12:45 Meteor 03 Admira
bude upřesněn 10+1 Meteor 00 Meteor 01
so – 8.3.2014 10+1 10:00 Střešovice Klánovice
10+1 11:30 Litoměřice Třeboradice
7+1 13:00 6.místo 7.místo
14:15 nahr.termín
15:30 nahr.termín
ne – 9.3.2014 7+1 10:00 5.místo o 5 .- 6. vítěz 6.-7.
7+1 11:30 3.místo o 3. – 4. 4.místo
7+1 13:00 1.místo finále 2.místo
14:30 nahr.termín

 

Tabulka:

1) Uhřiněves        4   31:3    12b.

2) Klánovice        4    10:7     9b.

3) Meteor 00       4   18:9     6b.

4) Straky              4    13:9     6b.

5) Litoměřice      3     4:6      6b.

6)Meteor 01        3     6:6      3b.

7) Střešovice       4     9:19     3b.

8) Třeboradice   3     0:32    0b.

Pořadí střelců 10+1:

7 – Švarc

6 - Pavlíček, Bartoň

4 - Červený, Červ, Urban, Fiala,

3 – Budař, Cabrnoch, Krejčí, Danilev,

2 – Berger, Přívratský, Vaněk, Kolář, Fehrens, Kutzendorfer, Bílek, Levý, Těšínský,

1 – Mašek, Březina, Hanzl, Brožek, Káles, Bartůněk, Dvořák, Kitjuk, Drahoňovský, Titěra, Fomín, Jurič, Šmáhal, Bezpalec, Kozyhu, Puchmajev

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Tabulka 7 + 1:

1)  Meteor-zelení     3     11:7      9b.

2) Meteor-bílí          4     25:5     9b.

3) Braník                  6     28:18   7b.

4)  Admira                4     23:12   7b.

5) D.Chabry              2      3:6     3b.

6) Meteor 03            3      5:18    3b.

7) Střešovice             3      7:36   0b.

Pořadí střelců 7+1:

9 - Kousal

7 – Moravec

5 - Terentjev

4 – Srba, Zach,

3 – Kvapil, Lízálek, Buchta, Marek, Mach, Ladislav, Fryš, Tůma, Pfeifer, Kos,

2 – Balej, Steiner, Macho, Matoušek, Mathauser, Vacek, Ptáčník, Belmihoub,

1 – Vodrážka, Hoza, Červený, Kos, Glofas, Heteš, Maroš, Šleger, Zíma, Nevšímal, Branžovský, Thór, Spiták, Matys, Souček, Mesairik, Másílko, Fousek, Láznička,