Dne 17.11. se na Meteoru uskutečnil  turnaj 7+1 pro ročníku 2002. Na Štěpničnou se sjela nejlepší mužstva nejen z Prahy včetně pražských S, ale i Jablonec, Baník Ostrava a slovenská Nitra. Mužstva byla rozdělena do dvou šestičlených skupin, kde se každý utkal s každým. Do bojů o prvenství postoupila dvě nejlepší mužstva z každé skupiny a zbylá se utkala o konečné pořadí dle umístění ve skupině.

Již od prvních zápasů byl vidět velmi kvalitní fotbal a teprve poslední kolo rozhodlo o semifinalistech. Skupinu A opanoval domácí Meteor, který v posledním kole přehrál Spartu 2-0, před Baníkem Ostrava. Ve skupině B zvítězila na skóre Slavia před Bohemians 1905.

V prvním semifinále si domácí poradili s Bohemkou po výhře 2-0 a ve druhém zvítězila Slavia nad Baníkem Ostrava 3-1. Finále přineslo velmi atraktivní fotbal, kdy domácí pokračovali ve spanilé jízdě a porazili favorizovanou Slavii 2-0. Baník v souboji o třetí místo přehrál vršovickou Bohemku 2-1.

Konečné pořadí:  1. FK METEOR PRAHA VIII

2. SK Slavia Praha

3. Baník Ostrava

4. Bohemians 1905, 5. Dukla Praha, 6. Motorlet, 7. AC Sparta, 8. Nitra, 9. Kladno, 10. Čáslav, 11. Ústí nad Labem a 12. Jablonec.

Nejlepší hráč: Martin Douděra (FK Meteor Praha VIII)

Nejlepší střelec: Vojtěch Wojatschke (Baník Ostrava)  – 6 branek

Nejlepší brankář: Jakub Surovčík (SK Slavia Praha)

Chci poděkovat všem hráčům, kteří ukázali, že se na Meteoru hraje dobrý fotbal, a celý turnaj si užívali a také sponzorům, místostarostovi městské části Prahy 8 p.O.Grosovi a zástupci Lidlu p.V.Bednaříkovi, kteří předávali ceny spolu s předsedou FK Meteor p.M.Volfem.