U-17

Pardubice- Meteor U17  4:0 (3:0)
sestava: Kubenik-Nouzák, Berousek, Kačírek, Pytloun-Veselý, Ščuka, Nábělek, Petřík Šimek, Nebeský
střídání: 40 min.  Moučka za Kubenika- 40 min. Sup za Šimka-61 min. Svatoš za Veselého-61 min. Kostka za Berouska-71 min. Oleksyshak za Nebeského-71 min. Jakš za Petříka-71 min. Ploc za Pytlouna
ŽK: 19 min. Ščuka
branky: 4 min. 1:0,9 min. 2:0,28 min. 3:0 ,74 min. 4:0
hodnocení: Utkání jsme si prohráli sami, kdy jsme brzy inkasovali opět ze standardní situace(ze 4 branek- 3 po rohovém kopu)! U hráčů je to i psychického rázu, když po první brance si přestanou věřit. Na tomto aspektu musíme hodně zapracovat. Hráči si musí více věřit v útočné fázi, že můžou uspět a bodovat i stakovými těžkými soupeři musíme zvednout hlavy a dobře se připravit na příštího soupeře.

U-16

Pardubice – Meteor 2-2 pol.1-0

Sestava – Hradil # #Vodrážka,Feňa,Janků,Janíček # # Gábor,Hejda,Dvořák # # Leitner,Holeček # # Mboussa

Střídání-Gabčo za Dvořáka # # Duchek za Mboussu # # Jindřich za Holečka # # Bednařík za Leitnera # # Vaněk za Gábora

Dnešní utkání se divákům muselo líbit.4 krásné branky,tempo utkání bylo vysoké,hrálo se nahoru dolu.O napínové akce před brankami nabyla nouze.Utkání se pro nás začalo dobře,jako první jsme se ujali vedení brankou Leitnera po pěkné akci ze strany a chytrém lobu.Po přestávce jsme se dostali do dvoubrankového vedení,díky dorážce Janků.Domácí snížili po 6 minutách centrem ze strany a doráčce volného hráče.Když už jsme čekali na hvizd rozhodčího,napřáhl za vápnem domácí hráč a střelou do šibenice nás připravil o první výhru venku.

Dnes jsme si za dobrý výkon vyhrát zasloužili,bohužel štěstí přálo domácím.