U-15

Vítám, Vás na našich klubových stránkách.V neděli 16.9.  jsme na našem hřišti # přivítali lídra naší skupiny ,,B´´ FK Ústí nad Labem. # Pro nás to bylo hodně specifické utkání,když naši kluci jsou po psychické # stránce po ne velmi vydařeném začátku sezóny v útlumu,ale dnes odehráli kromě # pár individuálních chyb, jedno z vydařených utkání v této sezoně,kdy jsme # dostávali soupeře dobře organizovanou hrou a dobrým výkonem brankáře pod # psychický tlak v proměňování gólových příležitostí. Ale,až na jednu chybu v # závěru poločasu , když nám soupeř 3.minity před koncem dal branku na 0:1. # Tak do druhého poločasu jsme neudělali žádné změny v sestavě, chtěli jsme # pokračovat v dobrém výkonu z prvního poločasu.Taky se nám to vyplatilo,když jsme # po soupeřovo rohu získali míč a rychlým přechodem do útoku se nám podařilo # srovnat  Robinem Rážou na 1:1.Ale nepodařilo se nám vstřelit další branku a jak # se pořád říká nedáš dostaneš.I když soupeř byl v závěru lepší a vypracoval si # asi tří vyložené šance,až 8.minutu před koncem  se jim povedlo dát po rohovém # kopu a odráženém míči na šestnáctku  krásnou trefou dal branku na 1:2.A tímto # výsledkem taky skončilo utkání. # Na závěr musím poděkovat všem hráčům za předvedený výkon i těm co nedostali # více času. A v příštím kole musíme navázat na náš zlepšený výkon v tomto utkání # a být ještě lepší,aby nám přinesli první body.
Sestava : Veselý-Kaifer,Urbánek,Juraš,Hrdina- Douděra,Ráža,Remeš,Klečka-Hoang,Melíšek Střídání : Láf za Douděru,Pivaňka za Urbánka,Richter za Klečku,Lehký za Veselýho # # Autor : Bartoš

U-16

FK Meteor Praha VIII vs. FK Ústí nad Labem

3 : 1

Základní sestava: Sirotek (36´ Hájek) – Milický (50´ Kadlec), Ceccarelli, Kubík, Kodýtek- Přibyl T., Arnošt (53´ Žák), Stojka (36´ Gregor O.), Molnár (36´ Lupač)- Přibyl M. (58´ Turek), Gregor M. (65´ Štícha)

Branky: 1:0 Přibyl M. 15´

2:0 Přibyl T. 17´

3:1 Přibyl T. 70´

Dne 16. 9. jsme přivítali na svém hřišti hráče FK Ústí nad Labem. Od prvních minut jsme drželi balón na svých kopačkách a soupeři ho příliš nepůjčovali. Hráči plnili taktické pokyny trenérů a zodpovědně si přebírali hráče. Hráli kombinační fotbal s minimem nakopávaných míčů. I přes to, že Ústí je kvalitní soupeř, nedokázali se střelecky prosadit, a tak jsme to byli první my, kdo rozvlnil síť v brance (15´Přibyl M.). O chvilku později, po pěkné kombinaci, se nám znovu podařilo vstřelit branku a navýšit tak skóre na 2:0 (17´Přibyl T.). Tato branka nás ukolébala a hráči polevili v koncentraci. Soupeř se začal dostávat do dobrých střeleckých situací, naštěstí je ale neproměnil. A tak skóre po prvním poločase bylo 2:0 pro Meteor.

Po vystřídání třech hráčů do druhého poločasu se hra začala horšit. To, co se ale zhoršilo ještě více, byly přihrávky. Na to jsme doplatili hned v úvodu druhého poločasu, když soupeř z Ústí dokázal vstřelit kontaktní gól na 2:1. Od poloviny druhého poločasu začala být naše hra plná nepřesností a ztrácela na kvalitě. Ústí nás zatlačilo a my jsme se začali strachovat o výsledek. Naštěstí pro nás soupeř žádnou z nabídnutých příležitostí nedokázal využít a tak těsněpřed koncem zápasu jsme z rychlého protiútoku vstřelili branku na konečných 3:1(70´Přibyl T.).