Nouzák, Kačírek, Berousek, Nebeský
               Onderka, Ščuka, Nábělek, Petřík
               Šimek, Houštecký
střídání: 40 min. Kostka za Onderku
              65 min. Sup za Nouzáka
branky: 60 min. 0:1
             70 min. 0:2
             78 min. 0:3
žk: 72 min. Nábělek
hodnocení: Myslím, že jsme viděli velmi dobré utkání s obou stran. Čekalo se na to , kdo vstřelí první branku a bude mít psychickou výhodu, bohužel to byly hosté. Klukům nemůžu nic vytknout na hřišti nechali svoje maximum a i když prohráli odešli jsme po utkání se vztyčenou hlavou.
U-16
Meteor – Dukla 2-0 pol.0-0
 Sestava – Hradil-Bednařík,Feňa,Janků,Janíček- Gábor,Hejda,Leitner- Jindřich,Holeček -Duchek
Střídání -Gregorio za Duchka # # Polan za Holečka # # Poslední za Jindřicha # # Vodražka za Bednařík # # Mboussa za Gábora

Doma se body nerozdávají,to jsme chtěli ukázet v těžkém utkání s Duklou.Po slabším rozjezdu a otukávání se ,měla v prvním poločase více ze hry Dukla.O to hůř když se ve 30 minutě nechal vyloučit Leitner a poslal nás do desíti.

Naprosto zodpovědným,bojovný a hlavně týmovým výkonem v druhém poločase,se nám to po brankách Janků a Hejdy podařilo.Výhrou 2:0 jsme potvrdili dobrý výkon z minulého týdne.Výborný výkon v oslabení proti kvalitnímu soupeři.