FK Meteor Praha VIII U12 – FK Admira Praha U12   3 : 7  (3:3)

​​​​​Zápas dvou poločasů:

Popravdě nevím jak začít. Je to bolestivá leč zasloužená prohra. Opět jsme nezvládli druhý poločas. V prvním poločase jsme jakž takž hráli fotbal, ale ve druhém jsme propadli. Přizpůsobili jsme se soupeři a jeho hře, takže nám chyběl pohyb a to enormně. Místo toho jsme stáli na pozicích a koukali, co se stane. Kvůli tomuto nedostatku jsme se takřka vůbec v druhé půli nedostali do kombinace. Tempo utkání bylo pomalé až mdlé, takže pro soupeře nehrozilo žádné překvapení.

V týmu mi chybí nějaký leader, který by to v těžkých chvílích vzal na sebe, začal povzbuzovat spoluhráče k lepšímu výkonu nějakým vybojovaným balonem, střelou – cokoliv, aby strhl mužstvo na správnou cestu. Chybí nám v těžkých chvílích určitá přímočarost na bránu – dát gól, doplnit situaci před soupeřovou bránou, nešetřit krokem – zabojovat. Chyběla v naší hře svoboda a kreativita, málo jsme si vytvářeli šance. Takřka vůbec jsme si nenabíhali a báli jsme se udělat něco na balonu.

Jsme rádi, že v zápase nedošlo k žádným zbytečným incidentům a že vše proběhlo ve sportovní atmosféře. Je to trošku matoucí. Na tréninku trénujeme hlavně techniku, kombinace a rychlost a pak v zápase z toho nic nepředvedeme.

1. sestava: Trhlín, Oliva, Žára, Hubička, Vlček, Pik, Zelenka, Zemánek, Liška, Dohnal

2. sestava: Šenk, Houba, Martínek, Kosina, Veržbický, Oswald, Neumann, Chalupecký, Klíma, Maršálek, Dlabač

Góly: Zemánek, Zelenka, Klíma