Divize: O vítězství v Lounech rozhodli Koutenský a Fíček

Po dvou vítězných domácích zápasech se fotbalisté Meteoru vydali v nedělní odpoledne do Loun kde je čekal soupeř jenž se nachází na posledním místě tabulky skupiny B. Pohled na tabulku tedy favorizoval pražský klub. Ten si sice nakonec odvezl tři „povinné“ body, ale jeho vítězství se vůbec nerodilo jednoduše. Snaživý výkon domácích fotbalistů a naopak nepřesvědčivý hostí, nechával dlouho severočechy v naději na případný zisk alespoň jednoho bodu. Hosté sice vedli od 39. minuty po individuální akci Hrdiny a jeho přesné přihrávce Koutenskému 0 : 1, ale oddechnout si mohli až v samém závěru utkání. V 83. minutě ve snaze domácích o aspoň vyrovnání skóre šel téměř z poloviny hřiště zahrávat autové vhazování brankář Pokorný. Jenže jeho spoluhráč Suchý přihrávku nezpracoval čehož využil dotírající kapitán hostí Fíček ke vstřelení druhé branky svého týmu. 0 : 2.

Louny – FK Meteor Praha VIII 0 : 2(0 : 1)

branky: 39. Koutenský, 83. Fíček

ŽK: 1 – 3

Rozhodčí: Talpaš – Štěrba, Nehasil

Delegát: Slavíček

FK Meteor Praha VIII

Winter – Šimek, Frantl, Minárčik, Čonka(77. Hromas) – Jeřábek(88. Janků), Horváth, Koutenský(61. Zelenka), Hrdina – Běhounek(74. Leitner), Fíček(83. Stibora). Trenér: Jeřábek K.

ps