divize: Druhá porážka v řadě

Poslední letošní domácí zápas se zachraňujícími se Horními Měcholupy byl zejména v prvním poločase podobný tomu z minulého týdne v Chomutově. I tentokrát se soupeř většinu utkání bránil ale i tentokrát rozhodla mimo jiné úspěšnost proměňování brankových příležitostí.

Zatím co libeňští své šance kromě té Frantlové nevyužili, hosté byli téměř stoprocentní. Hodně jim pomohla situace ze 33. minuty, kdy rozhodčí nařídil proti domácím pokutový kop za přestupek, který viděl snad jen on. Nabídnutou příležitost s přehledem využil Čech. 0 : 1. Než se hráči Meteoru z tohoto tvrdého úderu vzpamatovali, bylo to 0 : 2. Jen čtyři minuty po první inkasované brance se totiž k míči dostal opět Čech a nikým neatakovaný z cca 25 metrů překonal Wintra podruhé.

Druhý poločas byl sice opět ve znamení herní převahy domácích, ale branku se jim podařilo dát jen jednu a to v 69. minutě Frantlem. Ba naopak při závěrečném tlaku mohli ještě z ojedinělé akce hostí inkasovat.

FK Meteor Praha VIII – SK H. Měcholupy 1 : 2(0 : 2)

branky: 69. Frantl – 33. p.k. a 37. Čech

ŽK: 2 – 3

Rozhodčí: Šob – Haleš, Vojtěch

Delegát: Řezáč