Malé rozměry náhradního hřiště(hlavní je v rekonstrukci) napovídaly, že utkání domácího STAPu s pražským Meteorem bude hlavně o osobních soubojích a vůli což se potvrdilo hned v prvních minutách ale i během celého zápasu. Techničtější hosté se snažili dostat před domácího brankáře kombinační hrou. Vzhledem k malému prostoru ale jejich akce končily většinou před pokutovým územím. Naproti tomu domácí využívali každou příležitost k tomu aby míče posílali ať už centry nebo nákopy před Kohlbeckovu branku, kde chtěli využít zejména své výškové převahy. V 16. minutě se snažil na pravé straně obejít Borutu domácí Kurel ale ten jej před svého gólmana nepustil. Branka hostí zůstala nedobita i po trestném kopu Hyky. O devět minut později přihrál libeňský Boruta svému spoluhráči Štefanovi jehož střelu k tyči domácí brankář vyrazil na roh. Na druhé straně se svojí akcí ve 33. minutě díky pozorné obraně hostí neuspěli ani vilémovští Kurel se Šljivičem. Přehuštěný prostor před oběma brankami nutil hráče obou týmů ke střelbě z dálky ale i k té se dostávali jen sporadicky. A když už, tak nepřesně. Výjimkou byla ve 40. minutě rychlá a pohledná akce hostujících jmenovců Jandů a Míči jehož přesný centr nezvykle hlavou proměnil ve vedoucí branku hostí Jelínek. 0 : 1. Domácí se k prvnímu bezprostřednímu ohrožení branky hostí dostali až ve 48. minutě kdy po centru Buryánka hlavičkoval Šljivič jen do rukou připraveného Kohlbecka. O minutu později se pokusil domácího gólmana z těžké pozice prostřelit Míča ale ten směr jeho střely vystihl. Hned na to domácí rychle rozehráli dlouhý míč na který si naběhl Buryánek ale jeho střela z voleje šla hodně vysoko a vedle.V 55. minutě při obléhání pokutového území Meteoru už měli domácí štěstí. Nedůrazní hráči v zelenobílých dresech otevřeli cestu k vyrovnávací brance Dvořákovi a ten se nemýlil. 1 : 1.

Tato branka domácí tým nakopla a následující desetiminutovka byla ve znamení jejich tlaku z něhož ale vyplynuly pouze dvě střely na branku v 57. minutě Dvořák a v 59. minutě Buryánek s nimiž si ale Kohlbeck poradil. Po krátké „odpočinku“ se do útočení pustili i Pražané. Bylo vidět, že ani jedno mužstvo se s „pouhým“ bodem nespokojí a bude chtít utkání rozhodnout ve svůj prospěch. Lépe si v této činnosti vedli hosté. V 68. minutě se po autovém vhazování dostal k míči u postraní čáry Junek a pohotově jej nacentroval na u zadní tyče číhajícího Míču, který jej pohotově uklidil do vilémovské branky. 1 : 2. Uplynula sotva minuta a domácí brankář lovil míč ze své sítě potřetí. Tentokrát se individuální akcí blýskl Janda II po jehož přihrávce se střelecky prosadil Junek. 1 : 3. Domácí už kromě jedné hlavičky Dvořáka v 75. minutě, kterou ale Kohlbeck pohodlně chytil nic nevymysleli a tak když se neurodilo na opačné straně ani po akci Jandy II., Junka a Jelínka skončilo utkání zaslouženým vítězstvím hostí 1 : 3.

SK STAP-TRATEC Vilémov – FK Meteor Praha VIII  1 : 3(0 : 1)

Branky: 55. Dvořák – 40. Jelínek, 68. Míča, 69. Junek

ŽK: 0 – 2

Rozhodčí: Bacík – Svatík, Teuber. Delegát: Wencl